Audi A6
Limousine 45 TFSI 245 PK SPORT 3X S-LINE + VIRTUAL COCKPIT | MEMORY | STOELVERWARMING
Direct kopen, basisprijs: € 32.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 32.950,-
LEASEPRIJS: € 457,13 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.547,10 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A6 |
|---|---|
| Uitvoering: | Limousine 45 TFSI 245 PK SPORT 3X S-LINE + VIRTUAL COCKPIT | MEMORY | STOELVERWARMING |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 17 juli 2020 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 106.837 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 457,13 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-527-BR |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 180 kw / 245 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.615 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.230 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- metaalkleur
- S Line exterieur
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- cruise control
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- zij airbag(s) voor
- Overig
- lederen/stof bekleding
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 19"
- audio installatie
- Navigatie-pakket
- S Line-pakket
- sportonderstel
- start/stop systeem
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel